Celine Dion

Světoznámá kanadská zpěvačka Celine Marie Claudette Dion, zkráceně Celine Dion, se narodila v roce 1968 v Kanadě a pochází z velmi hudebně založené rodiny. Nejvíce ji proslavila skladba, provázející velkofilm Titanic. Celine Dion je jednou z nejvýznamnějších popových stálic na světě. Podařilo se jí prodat bezmála 200 milionů alb, a na svém kontě má širokou škálu mnohých ocenění: Grammy, Oscary, Zlaté glóby, World Music, Juno a také Felix Awards. V roce 1997 uzavřela smlouvu se společností Coty Inc, která se zabývá distribucí parfémů, dnes vedle vůní navrhuje i kvalitní brýle.

Nově přidáno

Novinky

Céline ukázala bříško a popřela komplikace v těhotenství

Dvaačtyřicetiletá zpěvačka Céline Dion si užívá své vymodlené těhotenství v soukromí. To ale v zahraničních médiích vyvolalo spekulace o tom, že se zpěvačka skrývá před světem, protože má zdravotní problémy. Céline Dion se tedy rozhodla ukázat, že je v pořádku, a s celou rodinou pózovala pro časopis 7 Jours.

Zdravá, uvolněná a šťastná. Taková je kanadská zpěvačka Céline Dion, která po dlouhém snažení a několika potratech čeká dvojčata.

Na titulní stranu kanadského časopisu se nechala vyfotit i s manželem Reném Angelilem, devítiletým synem René-Charlesem a psem Charliem.

Zpěvačka popírá, že by měla v těhotenství problémy, o kterých informovala francouzská média. Podle nich byla dokonce převezena do nemocnice.

Mluvčí zpěvačky to ale popřel. "Nikdy nebyla hospitalizována. Během těhotenství je zdravá a cítí se skvěle," uvedl pro časopis People. "Přátelé jí pak volali v obavách, že není vše v pořádku. Rozčílilo ji, že dostává takové telefonáty v době, kdy zažívají všichni tak šťastné období," dodal.

Celá rodina se tedy rozhodla poskytnout médiím snímek zpěvačky, která v těhotenství přibrala 15 kilogramů a k dobrému zdraví jí pomáhá akupunktura a relaxace. "Stejně jako u většiny žen, které čekají dvojčata, chtěl její lékař, aby hodně odpočívala," řekl mluvčí zpěvačky.

Céline Dion by měla porodit v listopadu. Už teď ví, že bude i nadále jedinou ženou v rodině. Čeká totiž dva chlapce.

Převzato z iDNES.cz

Žádné komentáře
 
/ Celine Dion / Let's Talk About Love / Titanic / MP3 / Celine Dion mp3 / Celine Dion parfem/ My Love /