Celine Dion

Světoznámá kanadská zpěvačka Celine Marie Claudette Dion, zkráceně Celine Dion, se narodila v roce 1968 v Kanadě a pochází z velmi hudebně založené rodiny. Nejvíce ji proslavila skladba, provázející velkofilm Titanic. Celine Dion je jednou z nejvýznamnějších popových stálic na světě. Podařilo se jí prodat bezmála 200 milionů alb, a na svém kontě má širokou škálu mnohých ocenění: Grammy, Oscary, Zlaté glóby, World Music, Juno a také Felix Awards. V roce 1997 uzavřela smlouvu se společností Coty Inc, která se zabývá distribucí parfémů, dnes vedle vůní navrhuje i kvalitní brýle.

Nově přidáno

Novinky

Céline připravuje nové album

Paříž - Kanadská zpěvačka Céline Dion připravuje nové album, které nazpívá ve francouzštině a má vyjít koncem letošního roku či začátkem příštího. Sdělil to její manžel a producent René Angelil v rozhovoru, který zveřejnil francouzský deník Le Parisien.

Hudba se bude natáčet v Paříži, zatímco zpěv nejspíš na Floridě či v Montrealu. Zatím je připraveno pět písní, některé ze zbylých možná složí francouzský hudebník Jean-Jacques Goldman. Ten by mohl album i produkovat, řekl Angelil, který přijel do Paříže představit svou autobiografii.

Jean-Jacques Goldman spolupracoval poprvé s quebeckou zpěvačkou v roce 1995. Tehdy složil skladby pro album D'eux, kterého se ve světě prodalo kolem sedmi milionů kusů. Zatím poslední z 13 alb ve francouzštině nahrála Céline v roce 2007, a to pod názvem D'elles. Desítku dalších alb nazpívala anglicky.

Jednačtyřicetiletá hvězda po vydání nového alba zahájí 15. března 2011 další sérii koncertů v hale Colosseum v Las Vegas. Podle Céline se bude její nová show skládat ze starých hitů i divácky nejoblíbenějších písní. Do vystoupení má být také zakomponována romantika klasických filmů.

Žádné komentáře
 
/ Celine Dion / Let's Talk About Love / Titanic / MP3 / Celine Dion mp3 / Celine Dion parfem/ My Love /