Celine Dion

Světoznámá kanadská zpěvačka Celine Marie Claudette Dion, zkráceně Celine Dion, se narodila v roce 1968 v Kanadě a pochází z velmi hudebně založené rodiny. Nejvíce ji proslavila skladba, provázející velkofilm Titanic. Celine Dion je jednou z nejvýznamnějších popových stálic na světě. Podařilo se jí prodat bezmála 200 milionů alb, a na svém kontě má širokou škálu mnohých ocenění: Grammy, Oscary, Zlaté glóby, World Music, Juno a také Felix Awards. V roce 1997 uzavřela smlouvu se společností Coty Inc, která se zabývá distribucí parfémů, dnes vedle vůní navrhuje i kvalitní brýle.

Nově přidáno

Novinky

Céline představila světu svá dvojčata, pózovala s nimi pro časopis

     Kanadská zpěvačka Céline Dion pozvala novináře z časopisu Hello! Canada, kteří mapovali celé její těhotenství, k sobě domů, aby jim ukázala své dva syny. V bílém pyžamu s nimi zapózovala pro titulní stranu.

     Dvaačtyřicetiletá zpěvačka ukázala Eddyho a Nelsona a přiznala, že mít dvojčata je náročnější, než si myslela. "Nevím, jak to ženy dělají. Každý den se mě Rene ptá, jestli jsem spala dobře a já si říkám: Žertuješ? Tady spánek neexistuje," přiznala Céline Dion v rozhovoru pro časopis.

     Tento týden v něm vyjde celá série snímků rodiny, včetně fotek dětí s jejich otcem Renem Angelilem a devítiletým bratrem Rene-Charlesem.

     Dvojčata se narodila 2. října a už teď je prý jasné, po kom jsou. "Nelson je Angelil a Eddy je Dion," tvrdí hrdá maminka.   

     Že se nechala fotit v pyžamu prý není nic neobvyklého, tráví v něm teď spoustu času. Nestíhá se ani převléknout. "Pečuji o obě děti najednou. Jsem v pyžamu až do oběda, nemám čas ani na sprchu," postěžovala si zpěvačka.

     Na práci sice nemá pomyšlení, v příštím roce ale s mateřskou dovolenou skončí. Už teď má na začátek března naplánovány koncerty v Las Vegas.
 
Poslední komentáře
02.02.2011 12:37:51: Nádhernýsmiley${1}
 
/ Celine Dion / Let's Talk About Love / Titanic / MP3 / Celine Dion mp3 / Celine Dion parfem/ My Love /