Celine Dion

Světoznámá kanadská zpěvačka Celine Marie Claudette Dion, zkráceně Celine Dion, se narodila v roce 1968 v Kanadě a pochází z velmi hudebně založené rodiny. Nejvíce ji proslavila skladba, provázející velkofilm Titanic. Celine Dion je jednou z nejvýznamnějších popových stálic na světě. Podařilo se jí prodat bezmála 200 milionů alb, a na svém kontě má širokou škálu mnohých ocenění: Grammy, Oscary, Zlaté glóby, World Music, Juno a také Felix Awards. V roce 1997 uzavřela smlouvu se společností Coty Inc, která se zabývá distribucí parfémů, dnes vedle vůní navrhuje i kvalitní brýle.

Nově přidáno

Novinky

Celine nemá čas

Celine Dion nemá čas skládat nové písně

 

Kanadská popová zpěvačka Celine Dion, je údajně příliš zaneprázdněná a nemá čas pracovat na nových písních. Důvodem je i její celosvětové turné a tak si fanoušci budou muset na její nové skladby ješte počkat .

40-letá zpěvačka, která po celém světě prodala téměř 200 miliónů alb prozradila, že není schopná psát nové písně. Ikdyž by si přála sednout a pracovat na novém materiálu, ve svém přeplněném programu na to prostě nemá čas.

"Přeji si sednout a začít pracovat na psaní nových písní. Ale ikdyž mám mnoho nápadů, v současné době to prostě není možné. V hlavě se mi rodí melodie i texty, ale v poslední době jsem si ještě nesedla a nezapsala si je, protože jsem až moc zaneprázdněná." - přiznala Celine.

Hvězda světové hudby, která je od února na svém celosvětovém turné, dále dodala, že na koncertech potřebuje svoji rodinu. Konkrétně svoji už 80-letou matku, manžela Reneho Agelila a svého sedmiletého syna Reneho Charlese, protože jí pomáhají zachovat pokoj. "Když jsem v jejich blízkosti, nic mě nedokáže rozhněvat. Neztrácím nad sebou kontrolu a ani svou dobrou náladu." dodala slavná popová diva.

Světové turné Taking Chances Tour, v průběhu kterého navštíví Celine Dion více jak stovku měst ve více jak 25 krajinách na pěti kontinentech, odstartovalo tento rok v únoru. První koncert se odehrál pro dětský fond Nelsona Mandely v jihoafrickém Johannesburgu. Turné potrvá až do února 2009. Zpěvačka ním podporuje své úspěšné album 'Taking Chances', které vyšlo loňského roku.

Žádné komentáře
 
/ Celine Dion / Let's Talk About Love / Titanic / MP3 / Celine Dion mp3 / Celine Dion parfem/ My Love /