Celine Dion

Světoznámá kanadská zpěvačka Celine Marie Claudette Dion, zkráceně Celine Dion, se narodila v roce 1968 v Kanadě a pochází z velmi hudebně založené rodiny. Nejvíce ji proslavila skladba, provázející velkofilm Titanic. Celine Dion je jednou z nejvýznamnějších popových stálic na světě. Podařilo se jí prodat bezmála 200 milionů alb, a na svém kontě má širokou škálu mnohých ocenění: Grammy, Oscary, Zlaté glóby, World Music, Juno a také Felix Awards. V roce 1997 uzavřela smlouvu se společností Coty Inc, která se zabývá distribucí parfémů, dnes vedle vůní navrhuje i kvalitní brýle.

Nově přidáno

Novinky

Céline Dion vybrala po týdnu jména pro svá dvojčata

Zpěvačka Céline Dion porodila minulý týden dvojčata. S manželem Reném se ale nemohli dlouho shodnout, jak své vymodlené děti pojmenují. Nakonec se shodli na jménech Eddy a Nelson.

"Eddy pochází od Eddyho Marnaye, který produkoval prvních pět nahrávek Céline Dion. Je pro ni něco jako otec. Eddy měl obrovský vliv na život obou, Céline i Reného," uvedl k prvnímu jménu tiskový zástupce.

Nelsona prý kanadská diva vybrala podle bývalého prezidenta Jihoafrické republiky Nelsona Mandely, s nímž se před dvěma roky setkala, když zahajovala svůj koncert na jihu černého kontinentu.

"René řekl, že jen za několik málo minut, které s ním strávili, byli naprosto uneseni tím, jaká je to úžasná lidská bytost. Céline a René chtěli, aby jejich děti byly svými jmény inspirovány, protože oni sami jsou jimi inspirováni," dodal mluvčí zpěvačky.

Céline magazínu Gala pak přiznala, že výběr jmen provázela malá rodinná bitva. Ona bojovala pro frankofonní, ale devítiletý syn René Charles chtěl anglofonní jména.

Dvojčata jsou pro třiačtyřicetiletou zpěvačku a jejího osmašedesátiletého manžela požehnáním. Otěhotnět se snažila několik let a podstoupila i umělé oplodnění, které zpočátku nebylo úspěšné.

Chlapci přišli na svět před termínem císařským řezem a musí být v inkubátoru. Oba chlapci i maminka jsou ale v pořádku.
Žádné komentáře
 
/ Celine Dion / Let's Talk About Love / Titanic / MP3 / Celine Dion mp3 / Celine Dion parfem/ My Love /