Celine Dion

Světoznámá kanadská zpěvačka Celine Marie Claudette Dion, zkráceně Celine Dion, se narodila v roce 1968 v Kanadě a pochází z velmi hudebně založené rodiny. Nejvíce ji proslavila skladba, provázející velkofilm Titanic. Celine Dion je jednou z nejvýznamnějších popových stálic na světě. Podařilo se jí prodat bezmála 200 milionů alb, a na svém kontě má širokou škálu mnohých ocenění: Grammy, Oscary, Zlaté glóby, World Music, Juno a také Felix Awards. V roce 1997 uzavřela smlouvu se společností Coty Inc, která se zabývá distribucí parfémů, dnes vedle vůní navrhuje i kvalitní brýle.

Nově přidáno

Novinky

Céline Dion se čtyři měsíce po porodu vrátila k práci ve Vegas i s dvojčaty

Jen čtyři měsíce si zpěvačka Céline Dion dala pauzu od práce. Vrátila se do Las Vegas, aby zde zkoušela na svou novou show, která bude mít premiéru v březnu. Zpěvačku doprovodila celá rodina. Práci i péči o dvě miminka prý zatím zvládá téměř bez pomoci.
"Nepořídila jsem si děti, abych se o ně nestarala. Přebaluji je a kojím, tam mě nikdo nenahradí. Je to unavující, ale intenzivní potěšení. Teď žiji ze dne na den. To je mé tajemství," prozradila Céline v talkshow Oprah Winfreyové.
"V každém případě je kojení mnohem těžší, když je žena ve stresu. Někdy se dostanu do tak komické situace, že nevím, jak se s tím vypořádat. Tak třeba je oba kojím a najednou má jeden prdíky a druhý si říhne, nevím, jakou polohu zaujmout!" popsala zpěvačka. S nákupy a úklidem si ale přeci jen nechává pomoct od své matky Thérèse a sestry Lindy.
Dvaačtyřicetiletá kanadská zpěvačka je na dvojčata Eddyho a Nelsona velmi hrdá a ráda je ukazuje na veřejnosti. Dokonce pustila kamery do svého domu a v pyžamu a bez make-upu se nechala natočit jako obyčejná máma.
Na své děti prý mluví výhradně francouzsky a chce, aby právě francouzština byla jejich mateřštinou. Ona sama totiž ve frankofonní rodině vyrostla a francouzsky začala zpívat.
Poslední komentáře
17.10.2011 21:15:19: stvořeníčko Celin je,darem pro každého posluchače,obdivujícího nádherný hlas,príjemný vzhled s obrov...
13.09.2011 20:21:30: Ona je tak nádherná,ale i neuvěřitelně úžasná!Prostě miluju jenej jí ale také celou její rodinu...Je...
 
/ Celine Dion / Let's Talk About Love / Titanic / MP3 / Celine Dion mp3 / Celine Dion parfem/ My Love /