Celine Dion

Světoznámá kanadská zpěvačka Celine Marie Claudette Dion, zkráceně Celine Dion, se narodila v roce 1968 v Kanadě a pochází z velmi hudebně založené rodiny. Nejvíce ji proslavila skladba, provázející velkofilm Titanic. Celine Dion je jednou z nejvýznamnějších popových stálic na světě. Podařilo se jí prodat bezmála 200 milionů alb, a na svém kontě má širokou škálu mnohých ocenění: Grammy, Oscary, Zlaté glóby, World Music, Juno a také Felix Awards. V roce 1997 uzavřela smlouvu se společností Coty Inc, která se zabývá distribucí parfémů, dnes vedle vůní navrhuje i kvalitní brýle.

Nově přidáno

Novinky

Celine Dion je těhotná, čeká dvojčata

Známé kanadské zpěvačce Celine Dion se plní sen o dalším potomkovi - podařilo se jí otěhotnět a dokonce čeká dvojčata. Oznámila to v pondělí agentura AP s tím, že pohlaví obou plodů by mělo být zjištěno už příští měsíc.

Celine Dion má se svým manželem a manažerem Reném Angelilem devítiletého syna Reného Charlese.

Ve snaze o početí dalšího dítěte podstoupila 42letá pěvecká hvězda několik pokusů o umělé oplodnění. Nyní je ve 14. týdnu těhotenství.

Celine v současnosti připravuje nové album nazpívané v angličtině a francouzštině. A pro příští rok má v plánu návrat na tři roky do Las Vegas.

Poslední komentáře
01.06.2010 10:13:03: To je super zpráva,moc jí to přeju.Krásný!!smiley${1}
 
/ Celine Dion / Let's Talk About Love / Titanic / MP3 / Celine Dion mp3 / Celine Dion parfem/ My Love /